KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 9412653
nr 941 2653
Carborundumetsning
Oidentifierad konstnär, signerad, 4/95, bladets mått: 58 x 45
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 februari 2015
kl 18:05:45
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)